Ви тут: ГоловнаНовиниУдосконалюйте українську з Mova

Удосконалюйте українську з Mova

Автор  Опубліковано в НОВИНИ Вівторок, 22 грудня 2015 10:00
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Команда освітнього проекту «Мова – ДНК нації» створила перший мобільний застосунок Mova для вдосконалення знань з української мови на платформах iOS та Android. Завдяки застосунку всі охочі матимуть змогу пригадати основні правила правопису, дізнатися фразеологізми й синоніми, навчитися правильно наголошувати слова та позбутися росіянізмів. Крім того, зареєстровані користувачі зможуть перевіряти знання й одночасно навчатися, виконуючи тематичні вправи.
«Для вивчення іноземних мов є багато застосунків, а от для вивчення української не було. Ми вирішили це виправити, оскільки відчували таку потребу. Багато людей хочуть удосконалювати свої знання з української мови, а ми намагаємося їм допомагати – створюємо для цього сучасні інструменти. Я вдячна команді, яка повірила в ідею й з таким натхненням реалізувала її, безкоштовно працюючи після роботи й у вихідні», – розповіла Наталія Клименко, засновниця проекту «Мова – ДНК нації».
Над розробкою застосунку працювали троє людей: Віталій Благодір, Олександр Клименко, Павло Мельник-Крисаченко.
Наразі застосунок Mova можна безкоштовно завантажити в Google Play та App Store. Згодом він буде доступним і для Windows Phone.
З часом розробники планують зробити застосунок більш персоналізованим, щоб пропонувати кожному користувачеві інформацію, корисну саме для нього. Крім того, команда проекту працює над удосконаленням сайту, і вже скоро запропонує новий тип вправ для зареєстрованих користувачів.

Переглядів 276

Онлайн трансляція - Актуально

Календар новин

« Січень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31