Ви тут: ГоловнаБЛОГИОксана КрупникПитання одне: "А зміни - ДЕ?"

Блоги

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Мітки
  Мітки Відображає список тегів, які були використані в блозі
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Колективні блоги
  Колективні блоги Знайдіть свої улюблену команду блогів тут
 • Увійти
  Login Login form
Опублікував Автор: Створено: в Загальне
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 2149
 • Коментарі
 • Друкувати

Питання одне: "А зміни - ДЕ?"

Випадково зустрілася з людьми, востаннє баченими ще майдановою зимою. Разом попили кави. Поговорили. Свідомі люди, патріоти, допомагають фронту, але вкрай песимістично налаштовані. Неочікувано для мене, бо пам'ятаю їхні торішні наснагу й оптимізм. Навіть під час найгірших подій.
Нині все жахливо, з їхніх слів. Ні, йдеться не про війну на сході. Мова про те, що змін системи - НЕМАЄ! Є популістські гасла нових очільників. Є дерибани найвищого рівня. Є тисячі й тисячі патріотів, що стримують російську навалу. Віддаючи свої життя і здоров'я за Батьківщину! АЛЕ - не за теплі місця і поділені грошові потоки для нашого нового керівництва!
На жаль, новим хазяям високих київських кабінетів це вкрай важко усвідомити. Необхідність змін трощать цілі штати помічників, помічників помічників і просто трутнів, що присмокталися до помічників помічників. Вони не дають новинам іззовні дійти до хазяїна кабінета. Який живе у своєму, вже викоханому десятками помічників, світі. Він дуже хоче змінити систему! Про це він хрипів з морозної сцени торік! Але нині через єлей у вухах у нього не виходить... І конвертаційні центри Є! І за "обнал" правлять вже до 12%! І рішення не приймаються через брак інформації... Замкнене коло!
Цитую товариша: "Якщо я побачу, що ліквідують "конверт" (а на це потрібно кілька тижнів!),  я повірю в світле майбутнє нашої країни. Не смійся! (це - до мене). Це - ланцюгова реакція. Лише одне вольове рішення керівництва держави - і звичайні люди повірять у справжні, не фейкові зміни системи. Просто ліквідація! І тіньові гроші підуть у бюджет. От побачиш! І війна швидко закінчиться, і в нас буде все в шоколаді. Ні, збрехав, не в шоколаді, але й не в тому лайні, що зараз".
Незважаючи на мій майже хворобливий життєвий оптимізм, після цієї зустрічі якось знітилася. А ви що думаєте, ФБ-спільнота?
 
PS. Для тих, хто не розуміє терміну "конверт". Перепрошую за російську, але зі східного сайту www.lurkmore.to
"Конверт" (обнал, обналичка) — процесс левого, безналогового и безотчетного, превращения каких-то официальных денег в нал, для последующих самых разных трат: от откатов и взяток до выплаты зряплаты гегемонам и закупки на рынке каких-то дешевых, но не оборудованных кошерными документами, комплектующих.
 
Оксана Крупник
0
blog comments powered by Disqus