Ви тут: ГоловнаБЛОГИОксана КрупникБіомаса з Маріїнки. Де вона зараз?

Блоги

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Мітки
  Мітки Відображає список тегів, які були використані в блозі
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Колективні блоги
  Колективні блоги Знайдіть свої улюблену команду блогів тут
 • Увійти
  Login Login form
Опублікував Автор: Створено: в Загальне
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 1041
 • Коментарі
 • Друкувати

Біомаса з Маріїнки. Де вона зараз?

Щоразу, проходячи біля київської Маріїнки, в голові нав'язаливо пульсує одна й та сама думка: де зараз нелюди, які цьогоріч перетворили мирний столичний парк спочатку на обРИГАний (в усіх сенсах) смітник, а потім - на місце жахливої кривавої бійні?
Варіантів небагато. Щойно вони зрозуміли, що Майдан перемагає, почали тікати. В Межигір'ї того дня пакували в гелікоптери мільйонні валізи. У центрі Києва пакували десятками автобусів біомасу за 200 гривень з біло-сініми пакетами в руках.


Кати з Маріїнки повернулися додому. Думаю, потім не один день пиячили, кілька разів витираючи шмаркоти і горілчані сльози екраном з "легітимною" ростовською пикою.
Тим, кого привозили до Києва з Криму, пощастило відразу напочатку весни - "Кримнаш!", "Умрем в России!", окупація... Навіть сумніву немає, хто тепер палить кримсько-татарські та українські книжки на шкільних подвір'ях півострова і гнобить корінне населення.
Візитерам із Донбасу щастя привалило трохи пізніше. Та, без сумніву, катують і вбивають по підвалах незгодних з "новоросійським вектором" розвитку окупованої української землі ті ж самі персонажі, що мордували Київ узимку.


А хтось із них залишився в Києві. Вони - є, вони - серед нас. Їм платять за хаос. Вони скоса визирають з-під капюшонів на мітингах. Вони - це проплачені провокатори на масових заходах. Вони всіляко шкодять нашій напівпритомній Неньці за гроші північно-східного сусіда...
Безперечно, ми переможемо!


Питання в тому, як ПОТІМ жити поруч із цією п'ятою колоною?!


Щоразу, йдучи під Маріїнкою біля квітів, вінків і фотографій світлих людей, чиї життя забрали зимові мешканці парку, гірко і соромно. Гірко за те, що їхні кривдники непокарані. Соромно, що непотреб, який влаштував криваве зимове місиво, фінансувавши убивць із парку, і зараз проноситься люксовими автівками повз Маріїнський цвинтар і знову суне у ВР. І лише в наших силах не пустити їх туди. Щоб не так соромно було, зупиняючись на перехресті Грушевського й Кріпосного провулку, дивитися в світлі очі, які тут назавжди закрилися цієї зими.

 

b2ap3_thumbnail_image1.JPGb2ap3_thumbnail_image2.JPG

0
blog comments powered by Disqus

Онлайн трансляція - Актуально