Ви тут: ГоловнаАНОНСИРПР закликає з’їзд суддів обрати достойних, а не маріонеток попереднього режиму

РПР закликає з’їзд суддів обрати достойних, а не маріонеток попереднього режиму

Проходить 25 Вересня 2014 08:15

Місце: Готель «Президент» м. Київ вул. Госпітальній 12

25 вересня о 8:15 активісти Реанімаційного Пакету Реформ та Люстраційної Сотні пікетуватимуть XII позачерговий з’їзд суддів. На з’їзді судді обиратимуть членів Вищої кваліфікаційної комісії, Вищої ради юстиції – тих органів, які відповідають за призначення, переведення, звільнення суддів. Саме ці органи мали включатися, коли активістів під час Революції Гідності кидали за грати, коли свавільно заборонялися мирні зібрання. Натомість вони обслуговували режим Януковича.

З’їзд пройде в конгрес-холлі готелю «Президент», що на вул. Госпітальній 12.

Закон про відновлення довіри до судів у квітні припинив повноваження ВКК та ВРЮ. Має бути сформований новий їх склад. Від нього залежатиме питання про притягнення до відповідальності суддів, які прислужували Януковичу, Портнову та Ківалову. Новими членами цих органів мають стати порядні люди з бездоганною репутацією, а не маріонетки попереднього режиму.

Активісти хочуть нагадати суддям, що громадськість пильно стежить за ними і вимагає обирати чесних і достойних суддів, які не керували цими органами за часів Януковича і не були співтворцями корупційної системи, не мають шлейфів сумнівних рішень, не приїхали на цей з’їзд на дорогих автомобілях, не відпускали ворогів України та сепаратистів під заставу за гроші Царьова. Кандидатури до Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Вищої ради юстиції мають обговорюватися відкрито за участю представників громадськості. Також громадськість вимагатиме від з'їзду звільнення тих суддів Конституційного Суду, які зробили Януковича диктатором, надавши йому неконституційні повноваження.

Секретаріат ініцітиви Реанімаційний пакет реформ


2014-09-25 08:15:00
2014-09-25 15:00:00

Карта всіх подій

Онлайн трансляція - Актуально