Ви тут: ГоловнаАНОНСИКруглий стіл: як вирішити проблеми полонених та звільнених із незаконних в'язниць на окупованому Донбасі?

Круглий стіл: як вирішити проблеми полонених та звільнених із незаконних в'язниць на окупованому Донбасі?

Від 27 Листопада 2015 13:00 до 27 Листопада 2015 14:30 Сохранить в календаре

Місце: вул. Богдана Хмельницького ,8/16. УКРІНФОРМ

Автор Оксана Крупник

Категорії: Круглі столи

Теги: StopRussianAggression , полонені

Скорость:

У п'ятницю, 27 листопада о 13.00 в інформаційному агентстві "Укрінформ" (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл «Незаконні в’язниці на окупованому Донбасі: як вирішити проблеми полонених і звільнених?».
Під час круглого столу відбудеться презентація моніторингового звіту "Ті, що пережили пекло: свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі".
Звіт підготували Коаліція громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» у співпраці із офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Правозахисники опитали понад 150 осіб, що перебували у незаконних місцях позбавлення волі.
На круглому столі експерти обговорять наступні питання:
- умови тримання цивільних та військових осіб у незаконних місцях несвободи на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей;
- процес звільнення військових та цивільних осіб із незаконних місць тримання на окупованих територіях та можливості його пришвидшення;
- стан розслідування злочинів пов’язаних із незаконним позбавленням волі цивільних та військових осіб на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей;
- соціальні, правові, медичні та психологічні проблеми, з якими стикаються особи звільнені із незаконних місць тримання на тимчасово окупованих територіях та роль органів державної влади у їх вирішенні.
Спікери круглого столу:
- Юрій Бєлоусов, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань реалізації національного превентивного механізму;
- Денис Денисенко, Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива";
- Олександра Матвійчук, голова Правління Центру громадянських свобод;
- Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ;
- Володимир Щербаченко, координатор Коаліції "Справедливість заради миру на Донбасі".
До участі в круглому столі запрошені представники органів державної влади відповідальні за вирішення проблем осіб звільнених із незаконних місць несвободи та тих, що зараз перебувають у полонені.
Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Моніторинг дотримання прав людини на окупованих територіях України (Крим, Луганська і Донецька області)», який Коаліція громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» реалізує у співпраці із Гельсінським Фондом прав людини (Варшава).

2015-11-27 13:00:00
2015-11-27 14:30:00

Карта всіх подій

Онлайн трансляція - Актуально