Ви тут: ГоловнаАНОНСИКМДА перейматиме досвід господарювання майном від польського експерта

КМДА перейматиме досвід господарювання майном від польського експерта

Від 11 Червня 2015 12:15 до 11 Червня 2015 13:00 Сохранить в календаре

Місце: Київ, КМДА, вул. Хрещатик, 36, каб 519

Автор Наталія Максюк

Місце проведення:             Київська міська державна адміністрація, вул. Хрещатик, 36, каб 519.

Дата та час проведення:   11 червня 2015 року о 12:15.

Організатор:                        Фонд міжнародної солідарності «Solidarity Fund PL Kyiv»

11 червня представники КМДА, Міністерства регіонального розвитку та Академії муніципального управління матимуть унікальну можливість перейняти 25-річний досвід з питань управління майном громади від польського експерта з питань нерухомості Владислава Бжеського.

Експерт перебуває у Києві в рамках робочого візиту, організованого Фондом міжнародної солідарності «Solidarity Fund PL Kyiv». Зустріч відбудеться за інформаційної підтримки «Майдан Прес Центру».

Владислав Бжеський проведе публічну зустріч з представниками КМДА та профільних міністерств, де передасть свій унікальний досвід з питань нерухомості представникам київської влади та відповідним міністерствам, та надасть рекомендації щодо управління майном громади.

В рамках офіційної зустрічі будуть представлені презентації польського та українського доповідачів щодо управління нерухомим майном. Крім того, відбудеться брифінг, на якому виступлять спікери:

Владислав Бжеський, польський експерт майнових прав з нерухомого майна;

Іван Мицканюк, керівник експертної групи з питань місцевого самоврядування постійнної комісії при КМДА;

Ірина Бовсунівська, кандидат економічних наук, доцент кафедри управління муніципальним розвитком Академії мунципального управління;

Олександр Слобожан, Директор Центру аналізу та розробки законодавства, заступник виконавчого директора Всеукраїнської асоціації

органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Представник Міністерства регіонального розвитку.

Акредитація ЗМІ за телефоном +38 (093) 20 30 418 Яніна

 

Довідка «Майдан Прес Центру»:

Фонд міжнародної солідарності «Solidarity Fund PL» заснований в кінці 90-х років з ініціативи Президента Республіки Польща, з метою надання допомоги країнам, що знаходяться на етапі переходу до ринкової економіки та приватного підприємництва, а також підтримки їх економічного, соціального і політичного розвитку. Протягом своєї діяльності Фонд реалізував низку проектів, у тому числі для України, Молдавії, Казахстану та Грузії.

Фонд міжнародної солідарності у Києві «Solidarity Fund PL Kyiv» займається підтримкою розвитку демократії  та самоврядування в Україні. У 2015 році «Solidarity Fund PL» почав виконувати конкретні завдання в галузі підтримки реформ самоврядування в Україні, що випливають з Меморандуму про співпрацю між Польщею та Україною, підписаного у Варшаві 17 грудня 2014.

Контакти фонду: https://www.facebook.com/solidarity.fund.pl.kyiv?fref=ts

Владислав Бжеський навчався у Польщі, Канаді та Швеції, де захистив кандидатську дисертацію. Почесний член Лондонського Королівського інституту дипломованих оцінювачів (RICS).

Працював молодшим професором економіки та фінансів у сфері нерухомості у Швеції. У 1989 на запрошення Віце-прем’єра Лєшека Бальцеровича приїхав до Польщі та співпрацював з польським Урядом (1990 — 1991, 1997 — 2000 рр.).

Брав участь в управлінні нерухомістю як Заступник Мера Кракова в 1992 — 1994 рр. З метою сприяння реформ сектора нерухомості створив «Фонд іпотечного кредитування» та «Краківський інститут нерухомості». Є співзасновником нових професій у сфері майнових прав нерухомості – оцінювач, брокер та управитель нерухомості.

Владислав Бжеський викладав у Варшавському університеті економіки, Краківському економічному та Ягелонському університетах. Працював радником у країнах, які перебували у стані трансформації, в тому числі координував розробку стратегії житлової сфери у Литві.

У 2003 — 2006 рр. працював у Світовому банку. Є співзасновником утвореного в 2006 році «Європейського інституту нерухомості».

2015-06-11 12:15:00
2015-06-11 13:00:00

Карта всіх подій

Онлайн трансляція - Актуально